Call center: +38 (095) 260 0220

Щодня з 09.00 до 21.00

Доставка

Безкоштовна доставка по Українi

Додатковi послуги

Зберiгання та хiмчистка

Як продовжити життя хутровому виробу?

By tykafurlux

Posted in

Компанія «Tykafurlux», дбаючи про своїх клієнтів, постійно розширює спектр своїх послуг.

Одна з них – зберігання хутра у спеціальному холодильнику.

Купуючи хутровий виріб, Ви обираєте не просто одяг, Ви обираєте найкращу подругу, яка зігріватиме Вас під час зимових морозів та допомагатиме Вам виглядати неперевершено. Тому, коли Ваша красуня вперше огортає Ваші плечі, в серці жевріє вогник сподівання, що разом Ви проживете, як у казці – «довго і щасливо». Однак холодна, морозяна погода скоро вщухне і настануть теплі дні, а це означає, що Вам на деякий час потрібно сховати Ваші улюблені шубки. Проте Ви не можете просто повісити їх на плечиках у шафу, адже міжсезоння є надзвичайно важливим етапом “життя” хутрового виробу, який вимагає особливої турботи.

Саме в таких цілях були розроблені спеціальні холодильні камери, призначення яких – максимально продовжити життя Ваших шуб чи кожушків. Температура в таких камерах підтримується на рівні близько 5° С, вологість повітря – не більше ніж 60%. Раз у квартал температуру знижують до мінусової на декілька днів, щоб гарантовано дозволяє уникнути появи найзлішого ворога хутра – молі. Компанія «Tykafurlux» створює усі необхідні умови, які дозволяють надовго зберегти Ваше улюблене хутро в хорошому стані.

Абсолютно не секрет, що вироби з хутра – це дорогі, а головне ніжні та капризні речі. І подібно до того, як чоловіки обожнюють свої дорогі машини, протираючи кожну хромовану деталь, Ви маєте дбати про своє хутро. Адже звичайно Вам хочеться зберегти вишуканість та красу Вашої шубки якомога довше. Відтак, зберігання Ваших хутрових виробів у спеціальних хутрових холодильниках можна порівняти з проходження своєрідного техогляду дорогої автівки, без якого карета швидко перетвориться у нікому непотрібний гарбуз.

Можна багато говорити про наукове підґрунтя того, чому хутро повинне зберігатись в спеціальних холодильниках, проте дбайливій господині непотрібні всі ці терміни – достатньо просто любити хутро і розуміти його справжню цінність.

Крім того, зберігати хутро в холодильнику так само практично, зручно і легко, як запам’ятати табличку множення:

  • Перш-за-все тому, що шубу регулярно оглядає фахівець компанії «Tykafurlux».
  • По-друге, хутровий виріб дуже добре захищений від світла і молі, що звільнить Вас від нудного обов’язку постійно провітрювати хутро.
  • По-третє, спеціалісти компанії «Tykafurlux» підготують Вашу шубу, і вона буде розчесаною і пухнастою очікувати нового виходу в світ, коли настане сезон.
  • І нарешті, по-четверте, у Вашій домашній шафі звільниться простір для літніх суконь.

Отож, просто носити хутро не достатньо, його потрібно справді любити та шанувати, розуміти всі ризики та труднощі у догляді за ним. Однак, воно того варте, адже ніщо не зможе замінити м’якість та тепло хутра, яке огортає Вас взимку.

About The tykafurlux

Немає коментарів.

Залишити відповідь

Comment