Call center: +38 (095) 260 0220

Щодня з 09.00 до 21.00

Доставка

Безкоштовна доставка по Українi

Додатковi послуги

Зберiгання та хiмчистка

Міжсезонне зберігання в хутровому холодильнику

Професійний досвід дозволяє з впевненістю сказати, що кращого відпочинку для вашого виробу ніж перебування в спеціалізованому хутровому холодильнику не варто і шукати. Оптимальний рівень вологості (45-65 %) та низька температура(від +5°С до – 5°С), відсутність сонячних променів, які згубно впливають на довговічність хутра, та комфортне розміщення в просторому холодильнику – це основні умови правильного догляду за хутром.

Спеціалізована хутрова хімчистка

Хутрова хімчистка – одна з ексклюзивних послуг, яку варто довірити лише професіоналам. Такий процес включає не лише видалення забруднень, обробку від різних шкідників, а й видалення неприємних запахів та кондиціонування, покриття антистатиком, та інші процедури, які дозволяють зберегти виріб в ідеальному стані.

Індивідуальний пошив

Послуга індивідуального пошиття – це ексклюзивна робота, в яку вкладаєте душу ви та наші майстри! Справжні професіонали завжди готові до експериментів. З допомогою дизайнерів-конструкторів Tykafurlux ви зможете змінити, доповнити чи взагалі створити повністю новий хутровий виріб, про який ви мріяли!

Реконструкція (ремоделювання)

Послуга ре моделювання – це нове життя для вашого хутрового виробу. Мода мінлива, і ви з легкістю можете крокувати з нею в ногу, якщо забажаєте! Вивчивши всі ваші побажання, дизайнер Tykafurlux запропонує вам зміни, відповідно до нових тенденцій.