Call center: +38 (095) 260 0220

Щодня з 09.00 до 21.00

Доставка

Безкоштовна доставка по Українi

Додатковi послуги

Зберiгання та хiмчистка

Яз вiдрiзнити справжню хутрову розкiш вiд пiдробки

By tykafurlux

Posted in

Blackglama – американська норка найвищої якості, що вже здавна є улюбленицею дизайнерів та їх клієнтів /прихильників хутрової моди. Не дивно, що багато компаній часто користуються її гучним іменем лише для того, щоб отримати більшу вигоду від продажу норкового пальто.

Спеціалісти Тикаферлюкс розкажуть Вам чим відрізняється фірмова річ від підробки.

Перш за все, відмінною рисою норки Blackglama є довжина остьового ворсу, яка практично не відрізняється від довжини підпушку. За рахунок короткого ворсу це хутро набуває вид та фактуру оксамиту,і саме це вигідно відрізняє її від скандинавської та російської норки.

Унікальний ефект оксамиту – основна відмінність норки Blackglama від скандинавської та російської . Проведіть рукою по хутру і ви побачите, що довжина остьового ворсу практично такої ж довжини, як підпушок.
Наступною ознакою, що виділяє норку Blackglama серед інших є її природній колір, який часто називають кольором нафти . На перший погляд хутро чорне, проте, при певному освітленні / під сонячними променями / добре помітний коричневий відтінок. Це природній ефект, притаманний лише цій норці, і який неможливо створити за допомогою фарбування.

Важливо також те, що шкурки норки Blackglama можна придбати лише на аукціоні American Legend в Сіетлі. Для підтвердження оригінальності хутра кожен лот має окремий паспорт та серійний номер, який можна перевірити на офіційному сайті норки Blackglama.

Зверніть увагу на виріб, який бажаєте придбати – вшивна етикетка з логотипом Blackglama та номером лоту повинна бути поряд із лого компанії, що пропонує вам хутрове пальто!

Норка Blackglama – рідкісне хутро, яке вважають одним із найдорожчих. Тим не менш, воно користується попитом як у світових знаменитостей, так і серед прихильників хутрової моди. Компанія Тикаферлюкс віддавна є партнером аукціону American Legend та щороку створює ексклюзивні моделі з норки Blackglama, /використовуючи усі засоби захисту, що підтверджують оригінальність виробу. / використовуючи оригінальні етикетки.

Довіряйте професіоналам і ви отримаєте насправді високоякісну річ – красиву, модну та елегантну!

About The tykafurlux

Немає коментарів.

Залишити відповідь

Comment