Call center: +38 (095) 260 0220

Щодня з 09.00 до 21.00

Доставка

Безкоштовна доставка по Українi

Додатковi послуги

Зберiгання та хiмчистка

Будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером для отримання конкретної інформації про доставку або розрахунків витрат на доставку у Ваше місто. Виберіть адресу магазину Tykafurlux, щоб отримати замовлення з інтернету або придбати товар в магазині.

Оплата

Оплата замовлення

Для покупців на території України при замовленні хутрових виробів передоплата складає 100 % від вартості товару та здійснюється безготівковим способом. У випадку, якщо виріб Вам не підійшов, Ви маєте право повернути його протягом 14 днів.

Доставка

Термін доставки

Терміни доставки залежать від місцезнаходження покупця та вартості замовлення.Після оформлення замовлення та здійснення оплати, процес відправки товару розпочинається відразу ж після підтвердження даної операції.

Доставка по всій території України

Здійснюється будь-яким зручним для Вас способом: службою доставки чи кур’єром фірми за вказаною адресою. У вартість доставки включені: обробка замовлення, перевірка товару, упаковка і сама доставка.

Доставка за межі України

Для підтвердження замовлення з-за території України Вам необхідно здійснити повну передоплату безготівковим способом. Для уточнення деталей оплати та доставки не забудьте зв’язатися з менеджером.